Petto Krem Kullanıcı Yorumları

Evde kolayca uygulayabileceğiniz kalça büyütme hareketleri başlıklı onlarca makale uyguladım. Her birinden yıllarca medet umdum. Fakat gelin görün ki hiç birinden fayda göremedim. Evde yapılan hareketlerin kalça büyütücü etkisi olmadığını fark ettiğimde ise bazen kimyasal bazen de birilerinin önerisiyle bitkisel kremler kullanmaya başladım. Fakat çoğunda satış sonrasında destek alamadım, bir kısmında da destek alsam da hayal ettiğim kalçalara ulaşamadım.

Tam umudumu kaybetmeye başlamış, hangi operasyonla hayallerime kavuşsam diye düşünürken 2 aydır görmediğim arkadaşımı gördüm. Göğüslerinin gözümden kaçmayacak kadar en az 2 beden büyüdüğünü gördüm. Nasıl başardığını sorduğumda ise tamamen bitkisel olan Petto Krem adlı üründen bahsetti. Başta söyledim ya onlarca ürün kullandım, yaşadığım hayal kırıklıkları elbette temkinli yaklaşmama neden oldu. Fakat hayal kırıklıklarım mı, yoksa arkadaşımın göğüslerinde gözlerimle gördüğüm değişiklikler mi diye kendi kendime düşündüğümde ne kaybederim dedim. Satış temsilcisi Gizem Hanım ile iletişime geçtim.

İnanın Gizem Hanım konuya o kadar hakim ki, hayal kırıklıkları yaşayan pek çok kişiyle muhatap olmanın kazandırdığı tecrübeyi konuşturdu ve aklımdaki tüm soru işaretlerini giderdi. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanacağım ve 1 ay boyunca yetecek Petto Krem hemen tarafıma sevk edildi. İnanın 1 ay boyunca aklıma takılan tüm sorulara da makul sürelerde cevaplar aldım. Sonuç olarak ürüne verdiğim 1 ay sürenin son haftasına girdiğimde benim yıllardır hayalini kurduğum kalça büyütme durumunu benim de arkadaşlarım gözleriyle fark etmeye başladılar. Çevremden beğeni dolu bakışlar almak çok güzel, tek şanssızlığım Petto Krem ile geç tanışmış olmam. 

Satın almak isterseniz : https://www.instagram.com/petto.cream/