Farmasi Nedir ? Ne Zaman Kuruldu?

Farmasi Nedir? Nasıl Kazanılır?

Farmasi; yıllardır başarılı bir şekilde hizmet veren, pek çok kategoride bitkisel ürünlerin yer aldığı yerli şirketlerden biridir. Günden güne büyüme eğilimi gösteren bu köklü şirket, %100 Türk malı ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Bu kapsamda Farmasi sayesinde birçok ürün içeriğine ulaşmak ve başkalarına ulaştırabilmek mümkün olabilecektir.

Farmasi Nedir ? Ne Zaman Kuruldu?

Farmasi; Cevdet Tuna tarafından 1950 yılında kurulmuştur. Doğma büyüme Edirneli olan Tuna, tıp fakültesinden mezun olduktan süre çeşitli hastane kuruluşlarında doktorluk yapmıştır. Görevi ve sonrasında daima insan sağlığını korumak için türlü çalışmalarda bulunmuştur. Farmasi’de sağlık ve temizlik ürünleri bulunmaktadır. Takviye gıdalar, tüm kategorilerde kişisel bakım ürünlerine ulaşabilmek ve tüm temizlik ürünleri ile aparatlarına ulaşabilmek mümkündür.

Farmasi Üyeliği Nasıl Yapılır?

Farmasi ile para kazanmak isteyen kullanıcıların ilk olarak sistemde bir üyeliğinin bulunması gerekecektir. Farmasi’de kazanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için iki farklı yöntem bulunmaktadır. Müşteriler sitenin güncel web sitesine ulaşarak, direkt üyelik işlemlerini başlatabilecektir. Bunun haricinde kullanıcı kendisine bir sponsor seçerek, bu sponsorun ekine dahil olabilmesi de mümkündür. Bu durumda sponsor ile kişisel bilgilerin paylaşılması ve üyeliğin sponsor tarafından oluşturulması sağlanacaktır.

Farmasi Kazanç Sistemi Nasıl?

Farmasi üyelik ve kazandırmak oldukça basit bir eyleme dönüşecektir. Sisteme üyeliği bulunan her kullanıcı, ürünleri satış fiyatı üzerinden %40 indirim ile alabilir. Kazanç sistemini belirleyen en önemli unsur, üyenin mertebesi olacaktır. İlk olarak danışman unvanını alan kullanıcı 500 TL’lik alışverişi ile %3, 1500 TL’lik alışverişi ile %6 prim grubuna ulaşabilecektir. Sırası ile 3000 ve 4000 TL’lik sipariş giren üyeler lider unvanı olarak %9 ve %12 prime ulaşır. Sonrasında %15 prim ve %18 prim grubuna ulaşan kullanıcılar, Farmasi’de kazanmak kapsamında düzenli bir maaş ödemesi alabilecektir.

Farmasi Kataloğu ve Ürünleri

Farmasi kataloğu üzerinde takviye, kozmetik ve temizlik ürünleri yer almaktadır. Katalog her ay sürekli olarak güncellenmektedir. Her ayın kataloğunda belirli ürünler ve promosyonlar ön plana çıkacaktır. Ayrıca belirlenen TL puanının üzerinde sipariş giren üyeler o ayın özel hediyelerinden faydalanabilecektir. Kataloğun ön yüzünde kozmetik ürünleri yer alırken, arka yüzünde takviye gıda ve temizlik ürünlerinin tanıtımları bulunmaktadır.

Farmasi Girişi Nasıl Yapılır?

Farmasi girişi, kolay bir şekilde yapılabilecektir. Üyeliği bulunan kullanıcıya üye numarası ve şifre tanımlanmaktadır. Tanımlanan üye numarası üzerinden kişiler kendilerine uygun bir şifre oluşturulabilecektir. Farmasi’nin sitesine giriş sağlayan kullanıcılar üye girişi ile karşılaşacaktır. Üye numarası ve şifresini giren kullanıcı sisteme giriş yapabilir.