Dekoratif İpek Sıva Tasarımları

Evlerini yenilemek isteyen çiftlerimize yeni mimari teknolojiden söz edeceğiz. Alışılagelmiş duvar yapı türlerinden olan klasik sıva yöntemleri üzerine uygulanabilir boya tasarımları artık daha kısıtlı hale gelerek yerini canlı sıva yöntemlerine bıraktığını açık bir şekilde belirtebiliriz.

Sıfır mimari ile tasarlanan ve yeni yapılan yapılarda oturacak olan arsa sahibi veya ev sahibinin kendi istekleri doğrultusunda olmasını istediği model ve kalite de inşa edilebilen, evlerin içlerinin sıvalama aşamasında müdahale edilebilen bu yönteme son zamanlarda rağbet bir hayli fazla olmaya başlamıştır. Bunun temel sebeplerinin başında oldukça şık bir dekoru evinizin içerisine küçük dokunuşlarla getirmek olduğunu belirtebiliriz. Birçok özelliği detaylandırılarak anlatılabilecek olan nishplas canlı sıva ile hayal ettiğiniz ev tasarımlarını boya veya başka madde kullanımına ihtiyaç duymamaksızın direkt olarak tuğla üzerine monte ederek uygulayabilirsiniz. Diğer alışıla gelmiş sıva yöntemleri ile kıyaslandığında % 35 ses yalıtımı ve % 35 ısı yalıtımını evinizin konforu için size sağlayan canlı ipek sıvalar kış aylarında size fazladan maddiyat doğuracak durumların önüne geçerek, ev sosyal hayatını da daha kaliteli getirmenize olanak sağlamaktadır. Ev eşyası ile uyumluluk anlamında genel olarak kullanılan boya renkleri ve bunlara ek olarak son yıllarda demode haline dönüşmeye başlayan duvar kağıtları kullanımında sona yaklaşıldı. Zira istenilen estetik dekor yapısını tam olarak karşılayamayan bu ürünler artık bir kenara atılarak yerini nishplas ipek sıva ürünlerine bıraktı. Boyalara harcanan onlarca para ve düzenli olarak boya yapılması gerekliliği gibi durumlardan sizi kurtaran, bugün bakıldığında çoğu devlet ve özel kuruluşlar tarafından yapımlarında tercih edilir hale dönüşen dekoratif ipek sıvalar tüm bu düşüncelerden sizleri sıyırıp kafanızda her yıl boya yapılması gerekliliği ile ilgili soru işaretlerinin de atılmış olması rahatlığını sizlere sunmaktadır.

Kaliteli ipek sıva tasarımı tercih edenler için özel testlerden başarıyla geçmiş ve uzmanların önerisi olan nishplas ipek sıva modelleri arasından eşyalarınıza uygun olan modeli belirleyip sizde hayal ettiğiniz yaşam alanını oluşturmak adına evlerinize bu tasarımı keyifle uygulayabilirsiniz. Canlı ipek sıva için web sitemizi ziyaret edip daha detaylı bilgi sahibi olabilir, kafanızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.