2020 Yeni Sezon Gelin Çiçekleri

2020 yılının ilerleyen günlerinde düğün sezonuna yaklaşılmasıyla birlikte, gelin adaylarının alışverişleri ve en özel günlerinde kullanacakları ürünleri seçmeleri de hız kazandı. Özellikle gelin çiçeği seçiminde gelin adayları kendi zevklerini ve tasarımlarını yansıtabilecekleri, aynı zamanda düğün konseptlerine uyum sağlayacak ürünü bulmak için oldukça fazla araştırmalar yapıyor.

Son yıllarda düğün malzemelerindeki çeşitlenme ile birlikte gelin çiçeğinde de farklı tasarımlar ve modeller gelin adaylarının beğenisine sunuldu. Özellikle yeni sezon çiçeklerde karşımıza çıkan en önemli detaylardan biri çiçeklerin boyutundaki büyüklük ve farklı türdeki çiçeklerin aynı buket içerisinde kullanılması.

Önceki sezonlarla karşılaştırıldığında tek renk olarak tercih edilen çiçeklerin yeni sezonda farklı renkleri barındırması özellikle açık tonlardaki renklerin kullanılması da gelin buketine hoş bir hava katıyor.

Bembeyaz gelinlik içerisinde olan gelinlerin elinde tuttuğu bu renkli çiçekler, düğün fotoğraflarının da vazgeçilmezi. Yazımızda sizler için derlediğimiz gelin buketlerinden fikir alabilir ve farklı modelleri görebilirsiniz.